Atrakcje weselne

Organizując wesele chcesz zapewnić jak najwięcej atrakcji sobie oraz swoim gościom. Planujesz wszystkie wszystko od A do Z, cały scenariusz musi być dopięty na ostatni guzik, żeby wszyscy wspominali tą noc przez długie lata. Najłatwiej pamięta się to co można zobaczyć. Właśnie dlatego na wesela organizujemy fotografa i kamerzystę. Mamy nadzięję, żę za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat razem z przyjaciółmi będziemy oglądać zdjęćia lub filmi z wesela i wspólnie wracać do tej cudownej nocy.

Z czego składa się fotobudka

Fotobudka to bryła, w środku której umieszczona jest drukarka, komputer, monitor dotykowy oraz aparat. Na przeciwko naszej Fotobudki ustawiamy tło/ściankę. W pobliżu przygotowujemy również stół ze śmiesznymi gadżetami. Goście podchodzą do naszego stanowiska, wybierają śmieszne gadżety, stawiają się przed fotobudką i zaczynamy zabawę. Wciskamy START! Rozpoczynamy robienie wspólnych zdjęć, najczęściej są trzy fotografie. Pomiędzy każdym zdjęciem jest kilka sekund przerwy, więc trzeba bardzo szybko zmieniać gadżety, przez to jest jeszcze więcej śmiechu i zabawy. Po zrobieniu trzech zdjęć odbieramy dwa wydruki, który możemy wkleić do księgi gości lub powiesić na lodówce.

Galeria zdjęć

Kiedy wrócisz do domu i dojdziesz do siebie po super imprezie, możesz wejść na stronę wymarzonaimpreza.pl i oglądaj zdjęcia z niezapomnianej nocy. W trakcie imprezy nie zapomnij zrobić zdjęcia kartki, na której będzie link i hasło do galerii. Kartka prawdopodownie będzie przyklejona do fotobudki lub umieszczona przy księdze gości.

Kategorie: Fotobudka

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *